|
|
|
Terminarz rozgrywek Klasa A, gr. II
|
Ogoszenie sport_lzs
|
2009-11-05
|
Terminarz rozgrywek Klasa A, gr. II
Termin 1
Jandar Bodzechw 3 — 3 wit mielw Nd 23 SIE 15:00
MKS Zdrj Busko 2 — 1 Klimontowianka Klimontw Nd 23 SIE 15:00
Zryw Zbigniewice 5 — 0 Piast Stopnica Nd 23 SIE 15:00
ysica II Bodzentyn 3 — 1 Arka Paww Nd 23 SIE 15:00
Stal Kunw 2 — 1 Piast Osiek Nd 23 SIE 15:00
Grd Wilica 2 — 0 GKS winiary Nd 23 SIE 15:00
Kamienna Brody 1 — 0 Wisa Nowy Korczyn Nd 23 SIE 15:00
Termin 2
Piast Stopnica 1 — 3 Jandar Bodzechw Sb 29 SIE 14:00
wit mielw 5 — 2 Grd Wilica Sb 29 SIE 15:00
Wisa Nowy Korczyn 2 — 4 Klimontowianka Klimontw Nd 30 SIE 15:00
Kamienna Brody 3 — 1 Stal Kunw Nd 30 SIE 15:00
GKS winiary 0 — 1 ysica II Bodzentyn Nd 30 SIE 15:00
Arka Paww 0 — 3 MKS Zdrj Busko Nd 30 SIE 15:00
Piast Osiek 3 — 0 Zryw Zbigniewice Nd 30 SIE 17:00
Termin 3
Jandar Bodzechw 4 — 1 Piast Osiek Sb 5 WRZ 13:00
Zryw Zbigniewice 0 — 3 Kamienna Brody Nd 6 WRZ 15:00
ysica II Bodzentyn 1 — 1 wit mielw Nd 6 WRZ 15:00
Stal Kunw 7 — 1 Wisa Nowy Korczyn Nd 6 WRZ 15:00
Grd Wilica 5 — 0 Piast Stopnica Nd 6 WRZ 15:00
Klimontowianka Klimontw 2 — 0 Arka Paww Nd 6 WRZ 15:00
MKS Zdrj Busko 4 — 0 GKS winiary Nd 6 WRZ 15:00
Termin 4
GKS winiary 2 — 3 Klimontowianka Klimontw Nd 13 WRZ 15:00
Wisa Nowy Korczyn 1 — 0 Arka Paww Nd 13 WRZ 15:00
Piast Stopnica 4 — 0 ysica II Bodzentyn Nd 13 WRZ 15:00
Stal Kunw 2 — 0 Zryw Zbigniewice Nd 13 WRZ 15:00
wit mielw 3 — 1 MKS Zdrj Busko Nd 13 WRZ 15:00
Kamienna Brody 0 — 2 Jandar Bodzechw Nd 13 WRZ 15:00
Piast Osiek 2 — 2 Grd Wilica Nd 13 WRZ 16:00
Termin 5
Jandar Bodzechw 2 — 1 Stal Kunw Sb 19 WRZ 15:00
Grd Wilica 5 — 1 Kamienna Brody Nd 20 WRZ 15:00
Klimontowianka Klimontw 2 — 0 wit mielw Nd 20 WRZ 15:00
Zryw Zbigniewice 6 — 1 Wisa Nowy Korczyn Nd 20 WRZ 15:00
ysica II Bodzentyn 2 — 0 Piast Osiek Nd 20 WRZ 15:00
Arka Paww 5 — 1 GKS winiary Nd 20 WRZ 15:00
MKS Zdrj Busko 2 — 2 Piast Stopnica Nd 20 WRZ 16:30
Termin 6
wit mielw 2 — 1 Arka Paww Nd 27 WRZ 15:00
Kamienna Brody 0 — 1 ysica II Bodzentyn Nd 27 WRZ 15:00
Wisa Nowy Korczyn 4 — 1 GKS winiary Nd 27 WRZ 15:00
Stal Kunw 0 — 0 Grd Wilica Nd 27 WRZ 15:00
Piast Stopnica 1 — 2 Klimontowianka Klimontw Nd 27 WRZ 15:00
Zryw Zbigniewice 3 — 0 Jandar Bodzechw Nd 27 WRZ 15:00
Piast Osiek 2 — 0 MKS Zdrj Busko Nd 27 WRZ 16:00
Termin 7
Jandar Bodzechw 4 — 0 Wisa Nowy Korczyn Sb 3 PA 15:00
GKS winiary 0 — 1 wit mielw Nd 4 PA 15:00
MKS Zdrj Busko 4 — 2 Kamienna Brody Nd 4 PA 15:00
Klimontowianka Klimontw 1 — 1 Piast Osiek Nd 4 PA 15:00
Grd Wilica 0 — 2 Zryw Zbigniewice Nd 4 PA 15:00
Arka Paww 1 — 0 Piast Stopnica Nd 4 PA 15:00
ysica II Bodzentyn 1 — 0 Stal Kunw Nd 4 PA 15:00
Termin 8
Jandar Bodzechw 3 — 1 Grd Wilica Sb 10 PA 14:00
Piast Osiek 5 — 1 Arka Paww Nd 11 PA 14:00
Kamienna Brody 4 — 2 Klimontowianka Klimontw Nd 11 PA 14:00
Wisa Nowy Korczyn 2 — 2 wit mielw Nd 11 PA 14:00
Stal Kunw 3 — 1 MKS Zdrj Busko Nd 11 PA 14:00
Piast Stopnica 2 — 1 GKS winiary Nd 11 PA 14:00
Zryw Zbigniewice 7 — 2 ysica II Bodzentyn Nd 11 PA 14:00
Kolejka 9
Arka Paww 1 — 2 Kamienna Brody Nd 15 LIS 12:00
Grd Wilica 0 — 1 Wisa Nowy Korczyn Nd 15 LIS 12:00
Klimontowianka Klimontw 3 — 0 Stal Kunw Nd 15 LIS 12:00
wit mielw 3 — 1 Piast Stopnica Nd 15 LIS 12:00
MKS Zdrj Busko 1 — 4 Zryw Zbigniewice Nd 15 LIS 12:00
ysica II Bodzentyn 1 — 1 Jandar Bodzechw Nd 15 LIS 12:00
GKS winiary 2 — 0 Piast Osiek Nd 15 LIS 12:00
Termin 10
Jandar Bodzechw 0 — 0 MKS Zdrj Busko Sb 24 PA 13:00
Zryw Zbigniewice 4 — 2 Klimontowianka Klimontw Nd 25 PA 13:00
Piast Osiek 2 — 2 wit mielw Nd 25 PA 13:00
Kamienna Brody 2 — 0 GKS winiary Nd 25 PA 13:00
Grd Wilica 0 — 2 ysica II Bodzentyn Nd 25 PA 13:00
Stal Kunw 3 — 2 Arka Paww Nd 25 PA 13:00
Wisa Nowy Korczyn 2 — 3 Piast Stopnica Nd 25 PA 13:00
Termin 11
GKS winiary 3 — 3 Stal Kunw Sb 31 PA 13:00
MKS Zdrj Busko 4 — 0 Grd Wilica Sb 31 PA 13:00
wit mielw 1 — 1 Kamienna Brody Sb 31 PA 13:00
Klimontowianka Klimontw 3 — 0 Jandar Bodzechw Sb 31 PA 13:00
Piast Stopnica 1 — 1 Piast Osiek Sb 31 PA 13:00
Arka Paww 4 — 4 Zryw Zbigniewice Sb 31 PA 13:00
ysica II Bodzentyn 2 — 2 Wisa Nowy Korczyn Sb 31 PA 13:00
Kolejka 12
Jandar Bodzechw 5 — 1 Arka Paww Sb 7 LIS 12:00
Zryw Zbigniewice 1 — 1 GKS winiary Nd 8 LIS 12:00
ysica II Bodzentyn 3 — 1 MKS Zdrj Busko Nd 8 LIS 12:00
Stal Kunw 2 — 4 wit mielw Nd 8 LIS 12:00
Kamienna Brody 4 — 1 Piast Stopnica Nd 8 LIS 12:00
Grd Wilica 1 — 2 Klimontowianka Klimontw Nd 8 LIS 12:00
Wisa Nowy Korczyn 6 — 2 Piast Osiek Nd 8 LIS 12:00
Kolejka 13
wit mielw 4 — 0 Zryw Zbigniewice r 11 LIS 12:00
GKS winiary 1 — 2 Jandar Bodzechw r 11 LIS 12:00
Piast Osiek 1 — 3 Kamienna Brody r 11 LIS 12:00
Arka Paww 0 — 6 Grd Wilica r 11 LIS 12:00
Klimontowianka Klimontw 3 — 0 ysica II Bodzentyn r 11 LIS 12:00
Piast Stopnica 0 — 2 Stal Kunw r 11 LIS 12:00
MKS Zdrj Busko 2 — 0 Wisa Nowy Korczyn Nd 22 LIS 11:00
Kolejka 14
Piast Osiek 5 — 1 Stal Kunw Sb 3 KWI 11:00
Arka Paww 3 — 2 ysica II Bodzentyn Sb 3 KWI 11:00
Piast Stopnica 1 — 1 Zryw Zbigniewice Sb 3 KWI 11:00
Klimontowianka Klimontw 0 — 1 MKS Zdrj Busko Sb 3 KWI 11:00
wit mielw 0 — 3 Jandar Bodzechw Sb 3 KWI 11:00
GKS winiary 0 — 1 Grd Wilica Sb 3 KWI 11:00
Wisa Nowy Korczyn 2 — 0 Kamienna Brody Sb 3 KWI 11:00
Kolejka 15
Klimontowianka Klimontw — Wisa Nowy Korczyn r 21 KWI 17:00
Jandar Bodzechw — Piast Stopnica r 21 KWI 17:00
MKS Zdrj Busko — Arka Paww r 21 KWI 17:00
Zryw Zbigniewice — Piast Osiek r 21 KWI 17:00
Stal Kunw — Kamienna Brody r 21 KWI 17:00
Grd Wilica — wit mielw r 21 KWI 17:00
ysica II Bodzentyn — GKS winiary r 28 KWI 17:00
Kolejka 17
Jandar Bodzechw — Kamienna Brody Sb 24 KWI 15:00
MKS Zdrj Busko — wit mielw Nd 25 KWI 15:00
Zryw Zbigniewice — Stal Kunw Nd 25 KWI 15:00
ysica II Bodzentyn — Piast Stopnica Nd 25 KWI 15:00
Arka Paww — Wisa Nowy Korczyn Nd 25 KWI 15:00
Grd Wilica — Piast Osiek Nd 25 KWI 15:00
Klimontowianka Klimontw — GKS winiary Nd 25 KWI 15:00
Kolejka 18
Stal Kunw — Jandar Bodzechw Nd 2 MAJ 15:00
wit mielw — Klimontowianka Klimontw Nd 2 MAJ 15:00
Kamienna Brody — Grd Wilica Nd 2 MAJ 15:00
GKS winiary — Arka Paww Nd 2 MAJ 15:00
Piast Stopnica — MKS Zdrj Busko Nd 2 MAJ 15:00
Wisa Nowy Korczyn — Zryw Zbigniewice Nd 2 MAJ 15:00
Piast Osiek — ysica II Bodzentyn Nd 2 MAJ 16:00
Kolejka 16
Piast Stopnica — Grd Wilica r 5 MAJ 17:30
Wisa Nowy Korczyn — Stal Kunw r 5 MAJ 17:30
wit mielw — ysica II Bodzentyn r 5 MAJ 17:30
GKS winiary — MKS Zdrj Busko r 5 MAJ 17:30
Kamienna Brody — Zryw Zbigniewice r 5 MAJ 17:30
Arka Paww — Klimontowianka Klimontw r 5 MAJ 17:30
Piast Osiek — Jandar Bodzechw —
Kolejka 19
Jandar Bodzechw — Zryw Zbigniewice Sb 8 MAJ 15:00
Klimontowianka Klimontw — Piast Stopnica Nd 9 MAJ 15:00
Grd Wilica — Stal Kunw Nd 9 MAJ 15:00
GKS winiary — Wisa Nowy Korczyn Nd 9 MAJ 15:00
Arka Paww — wit mielw Nd 9 MAJ 15:00
MKS Zdrj Busko — Piast Osiek Nd 9 MAJ 15:00
ysica II Bodzentyn — Kamienna Brody Nd 9 MAJ 17:00
Kolejka 20
Kamienna Brody — MKS Zdrj Busko Nd 16 MAJ 15:00
wit mielw — GKS winiary Nd 16 MAJ 15:00
Stal Kunw — ysica II Bodzentyn Nd 16 MAJ 15:00
Zryw Zbigniewice — Grd Wilica Nd 16 MAJ 15:00
Piast Stopnica — Arka Paww Nd 16 MAJ 15:00
Wisa Nowy Korczyn — Jandar Bodzechw Nd 16 MAJ 15:00
Piast Osiek — Klimontowianka Klimontw Nd 16 MAJ 16:00
Kolejka 21
MKS Zdrj Busko — Stal Kunw Nd 23 MAJ 15:00
wit mielw — Wisa Nowy Korczyn Nd 23 MAJ 15:00
Klimontowianka Klimontw — Kamienna Brody Nd 23 MAJ 15:00
Grd Wilica — Jandar Bodzechw Nd 23 MAJ 15:00
Arka Paww — Piast Osiek Nd 23 MAJ 15:00
GKS winiary — Piast Stopnica Nd 23 MAJ 15:00
ysica II Bodzentyn — Zryw Zbigniewice Nd 23 MAJ 17:00
Kolejka 22
Jandar Bodzechw — ysica II Bodzentyn Sb 29 MAJ 15:00
Kamienna Brody — Arka Paww Nd 30 MAJ 15:00
Wisa Nowy Korczyn — Grd Wilica Nd 30 MAJ 15:00
Stal Kunw — Klimontowianka Klimontw Nd 30 MAJ 15:00
Zryw Zbigniewice — MKS Zdrj Busko Nd 30 MAJ 15:00
Piast Stopnica — wit mielw Nd 30 MAJ 15:00
Piast Osiek — GKS winiary Nd 30 MAJ 17:00
Kolejka 23
GKS winiary — Kamienna Brody Cz 3 CZE 15:00
ysica II Bodzentyn — Grd Wilica Cz 3 CZE 15:00
MKS Zdrj Busko — Jandar Bodzechw Cz 3 CZE 15:00
wit mielw — Piast Osiek Cz 3 CZE 15:00
Piast Stopnica — Wisa Nowy Korczyn Cz 3 CZE 15:00
Klimontowianka Klimontw — Zryw Zbigniewice Cz 3 CZE 15:00
Arka Paww — Stal Kunw Cz 3 CZE 15:00
Kolejka 24
Jandar Bodzechw — Klimontowianka Klimontw Sb 5 CZE 15:00
Zryw Zbigniewice — Arka Paww Nd 6 CZE 15:00
Grd Wilica — MKS Zdrj Busko Nd 6 CZE 15:00
Kamienna Brody — wit mielw Nd 6 CZE 15:00
Stal Kunw — GKS winiary Nd 6 CZE 15:00
Wisa Nowy Korczyn — ysica II Bodzentyn Nd 6 CZE 15:00
Piast Osiek — Piast Stopnica Nd 6 CZE 17:00
Kolejka 25
Arka Paww — Jandar Bodzechw Nd 13 CZE 15:00
Piast Osiek — Wisa Nowy Korczyn Nd 13 CZE 15:00
GKS winiary — Zryw Zbigniewice Nd 13 CZE 15:00
MKS Zdrj Busko — ysica II Bodzentyn Nd 13 CZE 15:00
wit mielw — Stal Kunw Nd 13 CZE 15:00
Piast Stopnica — Kamienna Brody Nd 13 CZE 15:00
Klimontowianka Klimontw — Grd Wilica Nd 13 CZE 15:00
Kolejka 26
ysica II Bodzentyn — Klimontowianka Klimontw Nd 20 CZE 13:30
Stal Kunw — Piast Stopnica Nd 20 CZE 15:00
Zryw Zbigniewice — wit mielw Nd 20 CZE 15:00
Wisa Nowy Korczyn — MKS Zdrj Busko Nd 20 CZE 15:00
Jandar Bodzechw — GKS winiary Nd 20 CZE 15:00
Grd Wilica — Arka Paww Nd 20 CZE 15:00
Kamienna Brody — Piast Osiek Nd 20 CZE 15:00
|
|
|